Bağcılar Halı Yıkama

Bağcılar Halı Yıkama

Bağcılar Halı Yıkama Servisi İle Bağcılar’da Eşsiz Bir Halı Temizliği Sunuyoruz…

Bağcılar Halı Yıkama olarak, siz değerli müşterilerimize uzun yıllardır güvenilir halı yıkamanın adresi, Öznur Halı Yıkama fabrikası olarak; Bağcılar halı yıkama servisimiz de dahil haftanın yedi gün yirmi dört saati kesintisiz hizmet sunmaktayız. Bağcılar halı yıkama firmamızda her çeşit halınızı özenle yıkayarak, kaliteli hizmet anlayışımızla kısa zamanda adresinize teslim etmekteyiz. Tamamen %100 antibakteriyel şampuanlarla, profesyonel makinelerde, el değmeden halılarınız özenle yıkanmaktadır. Halı yıkama dışında, yerinde koltuk ve yatak yıkama, perde yıkama ve yorgan yıkama; Bağcılar halı yıkama servisi ile Bağcılar’da tüm mahallelerde hizmet vermekteyiz.

Bağcılar Halı Yıkama
Bağcılar Halı Yıkama
Bağcılar Halı Yıkama Fabrikası İle En İyi Sonuca Hazır Olun!

%100 müşteri memnuniyeti ilkesinden yola çıkarak sektörde fark yaratan Bağcılar halı yıkama fabrikamız halılarınızı aynı gün evinizden teslim almakta ve ücretsiz servisimiz ile kısa sürede tertemiz bir şekilde evinize teslim etmekteyiz. 7/24 ulaşabileceğiniz 0 535 035 59 46 Bağcılar halı yıkama servis numaralarımız ile siz değerli müşterilerimizin her an emrindeyiz.

Bağcılar Halı Yıkama Servisimizi Yakından Tanıyın

Bağcılar halı yıkama servisi, halı yıkama sektöründeki uzun yıllardan bu yana edindiği deneyimle Öznur Halı Yıkama garantisi ile hizmet vermekte olup, siz değerli Bağcılarlı ev hanımlarından gelen talep ve beklentiler doğrultusunda, halı yıkama sektöründe, Bağcılar sakinlerinin profesyonel halı yıkama hizmetinden yoksun olduğunu düşünerek, Bağcılar Halı Yıkama adı altında makine halıları da dahil tüm halı grubunu kapsayan endüstriyel halı yıkama hizmetlerine başlamış, kısa zamanda Bağcılar halı yıkama firmamızı tercih eden müşterilerimizin beğenisini kazanmıştır.

Bağcılar Halı Yıkama Firmamızın Diğer Temizlik Hizmetleri

Koltuk Yıkama

Bağcılar’da halı ve koltuk yıkama sektörünün değişmeyen lideri Bağcılar halı yıkama olarak, siz değerli Bağcılar halı yıkama müşterilerine hizmet vermenin ve aldığımız olumlu geri bildirimlerin haklı gururunu yaşıyoruz.

Kısaca Koltuk Yıkama Aşamalarımız Şu Şekildedir:

Bağcılar halı yıkama ve koltuk yıkama diğer koltuk yıkamacı veya kendilerine Bağcılar halı yıkama fabrikası olarak tanıtan firmalardan farklı olarak, tam profesyonel çalışması ve uzman bir ekibe sahip olmasının yanında köpüklü yıkama teknolojisiyle hizmet vermektedir. Koltuk Yıkama aşamalarının ilki, yıkanacak yada temizlenecek koltuğun ve diğer ürünlerinin öncelikli olarak üzerinde kalan kaba kirlerini ve tozlarını vakumlu bir süpürge ile alınır. Bu aşamanın önemini sizlerinde düşündüğü gibi yıkama sırasında koltuk ıslatılacak olmasından dolayı kir ve tozların yapışmasını ve çamur haline gelmesini önlemek için kullanılan yöntemdir.

Şunu belirtmek isteriz ki; makinemiz köpüklü yıkama sayesinde koltuk kumaşlarına ve yüzeylerine herhangi bir zarar vermez ve diğer buharlı makinelerin aşırı buhar üflemesi sonucu yüksek ısı koltuk kumaşlarının ve yüzeylerinin deforme olmasını kolaylaştırır. Köpüklü makinemiz uygun devirde dönen mini fırçası lekeleri derinden müdahale ederek koltuklarınızı ilk aldığınız gün gibi parlaklığına kavuşmasını sağlar. Koltuk yıkama işlemi yerinde yıkama olduğu için koltuk yıkama esnasında koltuklarınız bir yerden bir yere taşınmasına gerek kalmaz.

Kullanmış olduğumuz koltuk yıkama şampuanları % 100 bitkisel içeriklidir. Bağcılar halı yıkama fabrikamız koltuk yıkama hizmetini her mevsim vermektedir. Koltuk yıkama işlemi bittikten 4 saat sonra kullanıma hazır hale gelir. Koltuk yıkamanın dışında çekyat yıkama, berjer yıkama, oturma gurubu yıkama, sandalye yıkama gibi hizmetlerimiz de vardır. İşte Bağcılar halı yıkama, işte hizmet! Telefon: 0 535 035 59 46

Profesyonel Halı Yıkama İhtiyaçlarınızda Neden Bağcılar Halı Yıkama Firmamızı Tercih Etmelisiniz?

El dokuma halıları ve makine halılarınızda gizlenerek insan sağlığına tehdit unsuru oluşturan mikroorganizmaları düşündüğünüzde, halı yıkama desteği konusunda profesyonel bir halı temizliği için İstanbul Avrupa Yakası halı yıkama firmaları arasında Bağcılar halı yıkama olarak bizi tercih etmenizin sağlığınız açısından iyi bir tercih olduğunu göreceksiniz. Gündelik yaşamınızda kullanmış olduğunuz halılarınızdaki toz akarları, canlı olmayan mikropları, evinizden dışarı atmak hiçte öyle kolay değil.

Halınızı Biz Yıkayalım, Zaman Size Kalsın!

Evinizdeki halı temizleme makineleri ile vakumlama yaparak, birçok gündelik işi halledebilirsiniz, fakat halı üreticileri de dâhil olmak üzere sağlık alanındaki uzmanlar, sağlıklı bir evde yaşayabilmek için her 6 ayda bir profesyonel ve derinlemesine halı temizliği işlemi yapılmasını tavsiye eder. Evinizde bulunan buharlı ya da vakumlu halı yıkama makinesi ile temizleme işlemi yaptığınızda, bu işlem halılarınızı nemlendireceği için, halılarınızın diplerinde küf oluşma ihtimali de dahil olmak üzere bir takım problemleri de beraberinde getirir.

İstanbul’un tüm ilçe ve mahallelerine hizmet verdiğimiz Bağcılar halı yıkama fabrikamızdaki uzmanlarımıza göre, halı ya da kilim yıkama işlemi yapıldıktan sonra 24-48 saat içinde kurumaya başlar ve bu kuruma işlemi eğer ev ortamında yapıldı ise kuruma yüzde yüz gerçekleşemez. Öznur Halı Yıkama Fabrikası, Bağcılar halı yıkama servisi olarak; halıların yıkanması ve kurutulması alanındaki teknolojilerini yakından takip ederek, 2019 yılının en iyi profesyonel halı temizleme hizmetlerini sunarak, halılarınızın derinlemesine temizlenmesi ve kısa sürede kurumasını sağlayan en gelişmiş ekipmanlara sahiptir.

En Ucuz Fiyat Garantisi

Siz de, halılarınıza uygulanan derinlemesine yıkama ile önce sağlığınızı, en ucuz Bağcılar halı yıkama fiyatları ile de bütçenizi düşünen bir halı temizleme firmasına ihtiyaç duyarsanız, Bağcılar halı yıkama müşteri hizmetleri yetkililerimiz 24 saat sizden gelecek çağrıları beklemektedir. Halı, koltuk, yorgan, battaniye, stor /zebra perde ve tül perde yıkama ile alakalı uzmanlarımızın adresinize gelerek halınızın yıkaması ile ilgili size fiyat bilgisi verebilmesi için Bağcılar halı yıkama 7/24 çağrı merkezimizden arayabilirsiniz. İşte Bağcılar halı yıkama telefon numaramız; 0 535 035 59 46

Bizi Twitter‘dan da takip edebilirsiniz!

Bir yorum ekleyin