Stor Perde Yıkama ve Zebra Perde Yıkama

Stor Perde Yıkama

Stor Perde Yıkama ve Zebra Perde Yıkama

Stor perde yıkama hizmeti ile İstanbul Avrupa yakasında tüm ilçelere servisimiz bulunmaktadır. Öznur Halı Yıkama güvencesi ile son sistem makine parkuruna sahip fabrikamızda her türlü perde modelleri yıkama işlemi yapılmaktadır. Store perde yıkama ve Zebra perde yıkama hizmeti için telefon numaramız: 0 535 035 59 46

Stor Perde Yıkama ve Zebra Perde Yıkama
Store Perde Yıkama ve Zebra Perde Yıkama

%100 Memnuniyet Garantili Stor Perde Yıkama Ve Zebra Perde Yıkama

Profesyonel düzeyde ve anti bakteriyel olarak sunmuş olduğumuz Store perde yıkama hizmetlerimiz, halı yıkama hizmetimizde olduğu gibi, %100 memnuniyet garantisi ile sunulmaktadır. İstanbul’da yer alan yıkama tesisimizde size 7/24 Store perde yıkama desteği sağlıyoruz. Öznur Halı Yıkama Fabrikası, Store perde yıkama servisi olarak; ücretsiz servis hizmeti ile her türlü perde modelleri (Store, Zebra, tül, ipek, keten, vb.) personelimizce yerlerinden sökülerek, fabrikamızda modeline uygun yıkama programı ile temizlenip yine aynı şekilde servis elemanlarımız tarafından yerlerine asılmaktadır.

Stor Perde Yıkama ve Zebra Perde Yıkama İle Uğraşmayın!

Siz değerli müşterilerimiz Store perde yıkama ya da Zebra perde yıkama gibi evde yapılması oldukça zahmetli olan temizlik işlemleri ile zaman harcayacağınızdan dolayı, tüm bu zor işlemlere ayıracağınız vaktiniz ise size kalmış olacaktır.

Store perde yıkama ve Zebra perde yıkama işlemi ev ortamında yapılacak bir işlem değildir. O yüzden sizi bu sorundan kolayca uzaklaştıracak olan Öznur Halı Yıkama, İstanbul’da store perde yıkama ihtiyaçlarınızda piyasanın en ucuz Store perde yıkama fiyatları ile hizmet veriyor. Temizlik aşamasında uyguladığımız işçilik kalitesi ve kurumsal hizmet anlayışı ile siz değerli müşterilerimize temizlik hizmeti vermekten mutluluk duymaktayız.

Öznur Halı Yıkama İle Stor ve Zebra Perde Yıkama Derdine Son!

Store perde yıkama, Zebra perde yıkama, halı yıkama, koltuk yıkama ve yatak yıkama gibi başlıca temizlik ihtiyaçlarınızda yanınızdayız. Öznur Halı Yıkama Fabrikası size bir telefon kadar yakın mesafededir. Öznur Halı Yıkama fabrikası, Store perde yıkama servisi telefon: 0 535 035 59 46

Halı yıkama, Stor-Zebra perde yıkama, koltuk ve yatak yıkama gibi temizlik hizmetlerimizde yapılan kampanyalardan haberdar olmak için bizi sosyal medyada da takip edin. İşte Öznur Halı Yıkama Fabrikası, Stor Perde Yıkama Servisi Twitter hesabımız.

 

Bir yorum ekleyin